آموس

با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۲۰۷۳۶۱

ویژگی های ما

مهارت های ما

برنامه نویسی وب
95%
بهینه سازی موتور جست و جو
95%
طراحی گرافیک
85%
تولید محتوا
80%
سهولت کاربری
70%

داستان ما

اطلاعات بیشتر درباره شرکت آموس

36 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5 | آموس

شرکت آمال اوج سیمرغ ( آموس) در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را تحت برند ققنوس ( شرکت آوای ققنوس پارسی) در حوزه طراحی سایت آغاز نمود. این شرکت تا سال ۱۳۹۵ با همین نام فعالیت خود را ادامه داد و در اسفند سال ۱۳۹۵ با برند جدید آموس فعالیت های خود را گسترش داد. در ابتدای راه ما تنها با طراحی سایت فعالیت خود را آغاز کردیم. اما در ادامه با توجه به نیازهای متنوع مشتریانمان فعالیت های خود را گسترش دادیم تا بتوانیم دایره کاملی از خدمات مورد نیاز مشتریانمان را به ایشان ارائه دهیم.

بنیانگذاران آموس

آموس در ابتدای راه که با برند ققنوس فعالیت می کرد توسط سه تن از فعالین حوزه آی تی و طراحی وب به نام های اویس رستمی، نیما جعفری سلیم و حسن حاجی بیگی دوره فعالیت خود را آغاز نمود. اما پس از یک سال با تعویض و تغییر ساختارهای شرکت، ترکیب شرکا نیز تغییر کرد و اویس رستمی به همراه محمد افضل زاده و امیرحسین پریسای ساختار جدیدی را بنیان گذاری کردند و علاوه بر حوزه طراحی سایت وارد دنیای الکترونیک نیز گشتند. از سال ۱۳۹۰ تا کنون بنیانگذاران آموس تمام تلاش خود را کرده اند تا بتوانند خدمات متنوع و با کیفیتی را به کارفرمایان خود ارائه دهند.

امیرحسین پریسای

امیرحسین پریسای

نایب رییس هیئت مدیره

اویس رستمی

اویس رستمی

مدیرعامل

محمد افضل زاده

محمد افضل زاده

رییس هیئت مدیره

داستان آموس شدن

بی شک شروع هر کسب و کاری با هزاران فراز و نشیب مختلف همراه است. ما نیز تمامی این فراز و نشیب ها را پشت سر گذاشته ایم و به خوبی می دانیم امروز تازه شروع ماجراست. تجربه سال ها حضور در بازار به ما ثابت کرده است که باید خودمان را به روز نگه داریم و همواره مطابق با دانش روز حرکت کنیم. ما خجالت نمی کشیم بگوییم که در ابتدای راه بدون داشتن سرمایه کار را از خانه شروع کردیم و امروز توانسته ایم جوانان با استعداد زیادی را جذب بازار کار کنیم تا با همراهی این استعدادهای ناب راه تکامل را به خوبی پیش بگیریم. امروز آموس و کارمندانش توانسته اند با شرکت ها و ارگان های بزرگی در کشور و خارج از کشور در حوزه های مختلف همکاری داشته باشند. در ابتدای راه دانش برنامه نویسی بنیانگذاران شرکت آن ها را بر آن داشت تا نسخه اولیه سیستم مدیریت محتوای خود را وارد بازار کنند. سیستمی که امروز نسخه ۹ خود را وارد بازار کرده است و یکی از قویترین سیستم های مدیریت محتوا در کشور می باشد. بعد از سیستم مدیریت محتوا نیاز بود تا خدمات دیگری نیز به کارفرمایان ارائه شود از همین رو در سال ۱۳۹۲ دپارتمان گرافیک نیز به شرکت افزوده شد و پس از آن در سال ۱۳۹۳ دپارتمان سئو و بهینه سازی سایت، در سال ۱۳۹۴ دپارتمان تولید محتوا و در سال ۱۳۹۶ دپارتمان دیجیتال مارکتینگ نیز به خدمات شرکت اضافه شد. تا امروز بخش بزرگی از نیازهای مشتریان را به راحتی پاسخگو باشیم.

دپارتمان طراحی سایت آموس

سایتی که هم اکنون پیش روی شماست سایت دپارتمان طراحی سایت شرکت می باشد که قدیمی ترین دپارتمان آموس است. در دپارتمان طراحی سایت آموس ما بر این باور هستیم که هر آنچه در رویای مشتریان است را می توانیم به واقعیت تبدیل کنیم. ما معتقدیم امروز هر کسب و کاری بدون داشتن یک سایت موفق نخواهد بود. پس تلاش می کنیم با توجه به نیازهای هر کسب و کاری سیستمی مطابق نیاز آن کسب و کار طراحی کنیم. ما هیچ وقت از سیستم های رایگان و آماده استفاده نکردیم. در ابتدای راه همواره با این جمله مواجه شدیم که نباید چرخ را از نو ساخت. اما ما باور داشتیم که کار ما چرخ ساختن نیست. بلکه جمع آوری سابقه تمامی چرخ ها و ارائه نمونه ای نوین و بهینه از یک چرخ بهینه است. به همین دلیل در سال ۸۹ اولین نسخه از هسته نرم افزار خود را آماده کردیم. در طی این سال ها نرم افزار اولیه را بارها و بارها تغییر دادیم و از سال ۱۳۹۲ به یک هسته با ثبات و امن رسیدیم که حاصل تجربه ۳ سال برنامه نویسی و توسعه اولین نسخه سیستم مدیریت محتوا ما بود. امروز این ادعا را می کنیم که سیستم مدیریت محتوا آموس یکی از ۵ سیستم مدیریت محتوای برتر کشور است که قابلیت برنامه نویسی هر سیستمی بر روی آن موجود است. و این کار را با بهینه ترین روش ممکن انجام می دهد.

با این وجود که سیستم مدیریت محتوا آموس امروز امکانات کاملی را داراست اما ما همچنان از حرکت نایستادیم. و تلاش می کنیم که ایده های جدید و نو را در سیستم خود بگنجانیم در این راه نظرات مشتریان و نیازهای آن ها نیز ما را کمک نمود تا بتوانیم ساختاری مناسب و بهینه را آماده کنیم. اما در این راه هنوز ایده های فراوانی داریم که تیم قدرتمند برنامه نویسی ما که از جوانان با استعداد و توانمند کشور تشکیل شده است، می خواهند به آن ها جامع عمل بپوشانند.

ما تنها به دنبال طراحی یک سایت برای مشتریان خود نیستیم، ما به دنبال هم قطار شدن با مشتریان خود هستیم. زیرا ما باور داریم که هر چه تلاش کنیم تا کسب و کار مشتریانمان رو در دنیای دیجیتال توسعه دهیم بی شک کسب و کار ما نیز پیشرفت خواهد کرد. پس ما همواره برای مشتریانمان پیشنهادهایی داریم که کسب و کارشان را رونق بدهند.

همکاری برد-برد شعاری است که ما به آن معتقدیم و هر روز تلاش می کنیم که این همکاری را به بهترین روش ممکن اجرا کنیم. ما شما را همراهی می کنیم تا به یک سایت قدرتمند در دنیای دیجیتال تبدیل شوید. ما بر این باوریم که کار طراحی سایت یک کار یک نفره نیست. بلکه کاریست که در آن یک تیم باید همکاری کنند تا نتیجه ای در خور نام مشتریان ما ارائه دهند.

تیم ما

اعضای تیم ما را بشناسید

مهمترین افتخار ماست که توانسته ایم تیم کامل و با تجربه ای از متخصصان حوزه IT را کنار هم جمع کنیم تا خدمات کاملی را به شما ارائه بدهیم.

اویس رستمی

اویس رستمی

مدیرعامل
محمد افضل زاده

محمد افضل زاده

معاونت پشتیبانی
امیرحسین پریسای

امیرحسین پریسای

معاونت توسعه
احسان تابش

احسان تابش

مدیر دپارتمان گرافیک
احسان اسکندری

احسان اسکندری

مدیر دپارتمان سئو و بهینه سازی سایت
زهرا شهابی

زهرا شهابی

کارشناس تولید محتوا و بازاریابی محتوا
مهدی بابایی

مهدی بابایی

کارشناس سئو
سروش صادقی

سروش صادقی

کارشناس برندینگ
حمیدرضا همتی

حمیدرضا همتی

برنامه نویس بک اند
میعاد علوی نژاد

میعاد علوی نژاد

برنامه نویس بک اند
سوگند شایان فرد

سوگند شایان فرد

برنامه نویس بک اند
عیسی نورانی

عیسی نورانی

کارشناس سئو