طراحی سایت شرکت راهبرد نقشه اطلس

با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۲۰۷۳۶۱

طراحی سایت شرکت راهبرد نقشه اطلس
طراحی سایت شرکت راهبرد نقشه اطلس

14/آذر/1393
1387

طراحی سایت شرکت راه برد نقشه اطلس به منظور آگاهی رسانی خدمات و پروژه های اجرا شده این شرکت نقشه برداری، طراحی و اجرا گردیده است.

در ابتدای راه این بسیار مهم است که ما از هیچ سیستم آماده ای مانند وردپرس، جوملا، دروپال و غیره استفاده نمی کنیم.

هسته اصلیطراحی صفحه اصلی
صفحه ورود گرافیکیتنظیمات ساده سایت
پیوندهای مفیدمدیریت برچسب ها
لینک شبکه های اجتماعیموضوع بندی نامحدود
آمار سایت پیشرفتهآموزش
لینک شبکه های اجتماعیآمار سایت
معرفی خدماتگواهی نامه ها و افتخارات
چارت سازمانیمدیریت پروژه ها
گالری تصاویرنمایش ویدیو
مدیریت کاربرانمدیریت گروه کاربری
طراحی طرح گرافیکیطراحی نسخه موبایل و تبلت
طراحی صفحه تماس با مامعرفی به موتورهای جست و جو
بهینه سازی کدها برای موتور جست و جوثبت سایت در Webmastertools
معرفی خدمات1گیگابایت فضا وب
یک دامنه .ir1 ایمیل تحت دامنه
3 عدد اسلایدربک آپ گیری هفتگی
1 جلسه آموزشتحویل 20 روزه

 

مهندسان مشاور راهبرد نقشه اطلس (رانا) به منظور مشارکت در عرصه فعاليت‌ها و طرح‌های عمراني در سال 1391 تاسيس شد و از آن سال تاکنون با بهره‌گيری از مديريت عالی، نوآوری، دانش روز، فن‌آوری نوین و نيروهای خلاق تلاش نموده تا حضوری موفق و موثر در سطح ملی داشته و سعی در بین­‌المللی کردن فعالیت­‌های خود دارد. اين مشاور با در دست داشتن گواهينامه صلاحيت خدمات مشاوره در زمينه‌ی نقشه‌برداری زمينی (GIS، سنجش از دور، هيدروگرافی، فتوگرامتری و ميکروژئودزی در دست اقدام) تاکنون موفق به انجام پروژه‌های بسياری برای سازمان‌های مختلف دولتی و شرکت­‌های خصوصی شده است. برای پويايی و به‌روزرسانی دانش فنی و ارتباط نزديکتر با جامعه مهندسی، اين مشاور عضو جامعه نقشه‌برداران ايران و با گروه‌های آموزشی فنی و مهندسی دانشگاه‌های صنعتی شريف، تهران، اميرکبير، علم و صنعت، و خواجه‌نصيرالدین طوسی ارتباط تنگاتنگ دارد. نظر به لزوم استانداردسازی و استقرار سيستم‌های مديريت کيفيت، مديران شرکت با مديريت کيفی و تخصصی خود و با جذب کارشناسان مجرب در زمينه‌های مختلف موفق به اخذ گواهينامه سيستم مديريت کيفيت بر مبنای ISO9001: 2008 از کمپانی TUV INTER CERT SAAR  شده است.

    شرکت مهندسین مشاور راهبرد نقشه اطلس برآیند چندین سال همکاری مشترک همکاران ما در زمینه تخصص‌­های مختلف نقشه­‌برداری می­باشد. شرکت رانا با بهره‌­گیری از نیروهای متخصص، با تجربه و تحصیل کرده در بهترین دانشگاه­های کشور می‌­خواهد بهترین باشد. همکاران ما با بهره­‌گیری از روش­ها و علم روز دنیا، بهترین امکانات و آخرین نرم­‌افزارها و مهم‌تر از همه با وجود توانایی تفکر و ابداع روش­‌ها و نرم­‌افزارهای جدید، شرکت رانا را در انجام هر کاری در تخصص‌­های خود توانا کرده‌­اند. شرکت مهندسین مشاور رانا از پنج واحد مهندسی شامل نقشه­‌برداری زمینی، نقشه­‌برداری کارگاهی، سنجش از دور و فتوگرامتری و GIS تشکیل یافته است

در سایت شرکتی رانامپ شما می توانید جدیدترین پروژه های این شرکت نقشه برداری را مشاهده کنید، کلیپ ها و تصاویر مربوط به آن را ببینید، از قیمت ها با خبر شوید، اخبار حوزه فعالیت این شرکت را بخوانید و مشتریان این شرکت را زیر نظر بگیرید.

ما برای توسعه کسب و کار تجاری شرکت فاپن تمام قد در کنارشان ایستاده ایم تا بیشترین و بهترین فروش را در فضای مجازی داشته باشند.