طراحی سایت شرکت فاپن

با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۲۰۷۳۶۱

طراحی سایت شرکت فاپن
طراحی سایت شرکت فاپن

3/آذر/1393
1111

طراحی وبسایت  شرکت دانش بناین ایرانیان پژوهش نصیر (فاپن) با استفاده از تکنولوژی های CSS3 و HTML5 و با سیستم طراحی سایت شرکتی سیمرغ در دی ماه 94 راه اندازی شد.

در ابتدای راه این بسیار مهم است که ما از هیچ سیستم آماده ای مانند وردپرس، جوملا، دروپال و غیره استفاده نمی کنیم.

هسته اصلیطراحی صفحه اصلی
صفحه ورود گرافیکیتنظیمات ساده سایت
پیوندهای مفیدمدیریت برچسب ها
لینک شبکه های اجتماعیموضوع بندی نامحدود
آمار سایت پیشرفتهآموزش
لینک شبکه های اجتماعیآمار سایت
معرفی خدماتگواهی نامه ها و افتخارات
مدیریت محصولاتمدیریت پروژه ها
گالری تصاویرنمایش ویدیو
مدیریت کاربرانمدیریت گروه کاربری
طراحی طرح گرافیکیطراحی نسخه موبایل و تبلت
طراحی صفحه تماس با مامعرفی به موتورهای جست و جو
بهینه سازی کدها برای موتور جست و جوثبت سایت در Webmastertools
معرفی خدمات1گیگابایت فضا وب
یک دامنه .ir1 ایمیل تحت دامنه
3 عدد اسلایدربک آپ گیری هفتگی
1 جلسه آموزشتحویل 20 روزه

 

شرکت فناوری ایرانیان پژوهش نصیر (فاپن)  در زمينه هاي متنوع علمي و پژوهشي و با هدف توليد دانش فني و محصولات تكنولوژيك با همكاري اساتيد و دانشجويان مبتكر در سال 1391 شروع به کارنموده است و در حال حاضر به عنوان شركتي زير مجموعه مركز رشد دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي فعاليت مي نمايد. مهمترین فعاليت هاي اين شركت در زمینه طراحي و ساخت انواع تجهیزات آزمایشگاهی مرتبط با مراکز دانشگاهی و پژوهشی می باشد.

عمده تجهیزات ساخت این شرکت که مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است عبارتند از: انواع مولدهای فراصوت هموژنایزر (Ultrasonic homogenizer)، طراحی و ساخت انواع محفظه دستکش (Glove Box) ، دستگاه لایه نشانی دورانی ((Vacuum Spinner ، تسلامتر ٰ(Teslameter)، دستگاه همزن یون مغناطیسی (magnetic water) برای مصارف کشاورزی ، دستگاه های پرس دستی قرص ساز، بوته مولیبدن، دستگاه اپتیکی عکس مجذور فاصله و الگوی تابش ، مدل سازی ماکروسکوپی تشدید مغناطیسی (ESR) ،پلاریسکوپ و انواع لوازم شیشه ای آزمایشگاهی اشاره کرد.

در سایت شرکتی فاپن شما می توانید جدیدترین محصولات این شرکت دانش بنیان را مشاهده کنید، کاتالوگ و دفترچه راهنما آن را دانلود کنید، کلیپ ها و تصاویر مربوط به آن را ببینید، از قیمت ها با خبر شوید، اخبار حوزه فعالیت این شرکت را بخوانید و مشتریان این شرکت را زیر نظر بگیرید.

ما برای توسعه کسب و کار تجاری شرکت فاپن تمام قد در کنارشان ایستاده ایم تا بیشترین و بهترین فروش را در فضای مجازی داشته باشند.