طراحی و اجرای کمپین تعاملی

دیده شدن مهم است اما چگونگی آن مهم‌تر

فرض کنید نام برند یا محصولی ۵ بار به چشم شما خورده. رقیب همان برند را هم ۱۰ باری دیده‌اید. اگر قصد خرید محصولی را داشته باشید، احتمال خرید شما از کدام یک بیشتر است؟ بیایید با هم صادق باشیم!‌ اگر دو محصول از هر نظر با هم یکسان باشند، ما محصولی را می‌خریم که بیشتر اسمش را شنیده باشیم. ما در آموس پیام شما را بارها و بارها به گوش مخاطب خواهیم رساند. همین حالا شروع کنید
chart ۱.۳ تریلیون دلار هزینه بازاریابی دیجیتال در سال ۲۰۲۰
1 marketing idea ایده پردازی و طراحی کمپین

در گام اول کسب و کار شما را بررسی می‌کنیم و اگر شرایط محیا بود، بر اساس اهداف مورد نظر ، کمپین تبلیغاتی را طراحی می‌کنیم. شروع باید با هدف باشد.

2 marketing technical پیاده سازی ایده تبلیغاتی

بر اساس اهداف (KPI) و کمیپن طراحی شده، داستانی خلاقانه می‌نویسیم و آن را با ایده‌های جذاب همراه می‌کنیم تا بتوانیم تأثیر بیشتری بر مخاطب داشته باشیم

3 marketing lunch اجرای کمپین تعاملی

در این گام بر اساس آنچه تا کنون گفتیم، با استفاده از رسانه‌ها و ابزارهایی که در اختیار داریم، کمپن تبلیغاتی را اجرا می‌کنیم. شما ناظر بر کلیه مراحل خواهید بود.

4 marketing report ارائه بازخورد های کمپین

بعد از پایان کمپین، میزان موفقیت در دستیابی به اهداف پیشبینی شده را بررسی می‌کنیم. نقاط ضعف و قوت کمیپن و کسب و کار را به اطلاع شما خواهیم رساند.

digital marketing

یک کمپین تأثیر گذار چگونه شکل می‌گیرد؟

هر چه بیشتر دیده شوید، بیشتر در یادها خواهید ماند

برای اینکه تبلیغاتی اثر بخش داشته باشیم باید ابتدا از اول شروع کرد! بله درست خواندید، ابتدا از اول! نقطه شروع در هر کمپین تبلیغاتی با توجه به وضعیت حال حاضر آن کسب و کار و نقاط ضعف و قدرت آن معلوم می‌شود . به عنوان نمونه اگر کمپینی را اجرا کنیم اما مرکز پاسخگویی (Call Center) توانایی پاسخگویی حجم زیادی از تماس‌ها را نداشته باشد، نتیجه چگونه خواهد بود؟ اگر بخش تأمین کالا (Logistic) توانایی تأمین و ارسال کالا را نداشته باشد، در میانه راه با چه مشکلاتی مواجه خواهیم شد؟ این پرسش‌ها تنها بخشی از پارامترهای تعیین کننده را مشخص می‌کند که باید قبل از شروع به آن توجه کرد. بعد از بررسی شرایط و برطرف کردن نواقص باید به دنبال بیشتر دیده شدن باشیم. هر قدر مخاطب ما را بیشتر ببیند، احتمال خرید هم افزایش خواهد یافت. اما آیا اگر همه ما را ببینند خوب است؟ پاسخ به این پرسش مسلماً منفی است. ما باید بر اساس کسب و کار خودمان، مخاطب هدفمان را تشخیص دهیم. بعد از آن باید سعی کنیم تا در هر فضای ممکن صدای خودمان را به مخاطب برسانیم. ما شما را در این مسیر پر پیچ و خم یاری خواهیم کرد.

یک کمپین تبلیغاتی دارای چه اجزایی است؟ درخواست از شما، صفر تا صد آن با ما
کمپین های تعاملی
کمپین های موفق اجرا شده توسط آموس داستان کمپین های موفق اجرا شده در کشور توسط آموس را بخوانید.
درخواست مشاوره