طراحی سایت وب‌سایت کمپین از گذشته تا آینده شهر ارومیه

بانک آینده برای شناخته‌تر شدن برند خود نیاز به طراحی و اجرای کمپین تعاملی دیجیتال داشت. جامعه هدف بانک آینده در این طرح ۱۲ شهر تاریخی ایران ازجمله ارومیه بود؛ بنابراین باید کمپینی متناسب با تاریخ و فرهنگ هرکدام از این شهرها طراحی و اجرا می‌شد.
وب‌سایت کمپین از گذشته تا آینده شهر ارومیه
موارد مهم وبسایت وب‌سایت کمپین از گذشته تا آینده شهر ارومیه توضیحات کارهای انجام شده روی این سایت.

مراحل طراحی سایت وب‌سایت کمپین از گذشته تا آینده شهر ارومیه

puzzle puzzle

چالش

بانک آینده برای شناخته‌تر شدن برند خود نیاز به طراحی و اجرای کمپین تعاملی دیجیتال داشت. جامعه هدف بانک آینده در این طرح، ۱۲ شهر تاریخی ایران ازجمله ارومیه بود؛ بنابراین باید کمپینی متناسب با تاریخ و فرهنگ هرکدام از این شهرها طراحی و اجرا می‌شد. با توجه به طبیعت و مناظر زیبایی که در ارومیه وجود دارد، تصمیم بر آن شد که به مدت ۳۰ روز روزانه چند تصویر از مناظر ارومیه منتشر شود و کاربران نظرات خود را برای آن‌ها بنویسند. با در نظر گرفتن این موضوع که عکس‌های منتشرشده باید کیفیت بسیار بالایی می‌داشتند، نیاز به طراحی UI قوی نیز تبدیل به چالش بعدی شرکت آموس در مواجه با این پروژه شد؛ چالشی که می‌توانست به سرعت اجرا ضربه بزند. البته گفتنی است یک چالش دیگر نیز در برابر تیم آموس قرار داشت و آن‌هم طراحی سیستمی برای محاسبه‌ی امتیاز کاربران فعال در کمپین و قرعه‌کشی میان آن‌ها بود.

راهکار

تیم ماهر آموس در گام اول با تکنیک‌های بسیار حرفه‌ای توانست باوجود یک UI سنگین، سرعت سایت را به زیر یک ثانیه کاهش دهد.

بانک آینده در طول کمپین از گذشته تا آینده شهر ارومیه، هر هفته به ۱۰ نفری که بالاترین امتیاز را کسب می‌کردند، نفری ۵۰۰ هزار تومان اهدا می‌کرد و در پایان کمپین نیز با قرعه‌کشی میان نفرات برتر، یک دستگاه آیفون ۱۰ اعطا می‌نمود؛این پروسه با استفاده از سیستمی که آموس طراحی کرده بود به انجام می‌رسید. این سیستم بر مبنای تعداد لایک‌های نظرات، میزان مشارکت فعال زیر همه‌ی عکس‌ها و کمکی که کاربران به انتشار عکس‌ها می‌کردند، امتیاز هر کاربر را محاسبه می‌کرد. گفتنی است قرعه‌کشی پایانی نیز، با کمک سیستم‌های طراحی‌شده توسط آموس صورت می‌پذیرفت.

نتیجه

تیم آموس توانست با اقدامات خود، کمپین از گذشته تا آینده شهر ارومیه را به یک کمپین بسیار موفق و با جذب مخاطب بالا تبدیل کند. موفقیت این کمپین که در سایه‌ی اقدامات تیم آموس به دست آمد، بانک‌ آینده را به هدف خود که آشنایی بیشتر عموم با برند این بانک بود، رساند.

برخی از آمارهای جذب مخاطب این کمپین به ترتیب ذیل است:

تعداد کاربر ثبت‌نامی: ۵۹۴۷

تعداد کل پیام‌ها:۱۸۷۹۳

تعداد دفعات بازدید ویدئو: ۱۳۷۷۶۸

تعداد لایک‌ها: ۳۰۹۶۸۰

نتایج کمپین «از گذشته تا آينده شهر ارومیه» بانک آينده

خدمات ارائه شده به وب‌سایت کمپین از گذشته تا آینده شهر ارومیه
پلت فرم
وب‌سایت
خدمات
درخواست مشاوره