طراحی سایت

با ما تماس بگیرید: ٠٢١٧٧٢٠٧٣٦١

امروزه یکی از مهمترین و قابل توجه ترین راهکارهای توسعه و معرفی کسب کار داشتن یک سایت می باشد. در هر جایگاهی که قرار داشته باشیم، بی شک دارا بودن یک وبسایت قدرتمند و زیبا، در توسعه جایگاه ما تاثیر گذار خواهد بود. آمال اوج سیمرغ با بیش از 13 سال تجربه در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت با استفاده از کادر باتجربه، کارآمد، خوش سابقه و البته هوشمند، امکان طراحی سایت مطابق نیازهای شما را داراست. بخش طراحی سایت آموس امکان طراحی و برنامه نویسی هر آنچه در فکر مشتریان است را داراست.

ما در آموس تلاش می کنیم که ابتدا مشتری خود را به طور کامل بشناسیم. این اولین مرحله برای طراحی یک وبسایت خوب و کارا است.

ما باید کسب و کار شما را به خوبی بشناسیم، تا بتوانیم راه کارهای مناسب برای طراحی نرم افزار مناسب سایت شما را ارئه دهیم.

در این مرحله ما ابزار مناسب برای نیازهای طراحی سایت شما را ارائه خواهیم کرد. ما در شرکت آموس از به روزترین و قویترین ابزارهای طراحی سایت استفاده می نماییم. این ابزارها عبارتند از :
 

  • PHP
  • MySql
  • Node JS
  • Angular JS
  • Javascript
  • JQuery
  • HTML5
  • CSS3

بعد از انتخاب ابزارهای مناسب برای طراحی وبسایت شما مرحله انتخاب سرورهای مناسب برای پشتیبانی سایت می رسد. سرورهای ما از شرکت Hetzner  کشور آلمان تهیه شده است. که از معتبرترین و قدیمیترین شرکت های ارائه دهنده سرور در دنیااست. اما با توجه به ساختار و نیازمندی های سایت ممکن است سرورهای دیگری در ایران و یا سایر کشورها تهیه کنیم.

تا به اینجای کار، شرایط اولیه کار کاملا محیا شده است. نوبت به آغاز کار است. در مرحله اول دو گروه در شرکت مشغول به امور طراحی و راه اندازی سایت شما خواهند شد. یک گروه مسئولیت طراحی گرافیکی سایت را بر عهده دارند و گروهی دیگر مشغول برنامه نویسی سایت شما خواهند شد.

در بخش طراحی گرافیکی ابتدا یک طرح گرافیکی با توجه به ساختار سایت شما آماده می شود و این طرح گرافیکی برای شما ارسال می شود تا نظرات شما را نیز دریافت کنیم. زمانی که نظرات شما در قالب سایت اعمال شد. طرح گرافیکی به گروه کدنویسی ظاهر سایت سپرده می شود تا تصویر وبسایت شما به کدهای آماده بهره برداری تبدیل شود.

اما در بخش برنامه نویسی آنچه ما به آن (Backend) می گوییم را آماده می کنند. Backend در اصل موتوری است که به شما امکان مدیریت سایت را می دهد. افتخار بزرگ ما این است که در برنامه نویسی Backend سایت شما از هیچ سیستم و نرم افزار متن آزادی (Open Source) استفاده نمی شود. خط به خط کدهای سایت شما در شرکت نوشته می شود و تلاش می شود با توجه به نیاز سایت شما بهترین و بهینه ترین روش کدنویسی اجرا شود. این گروه ابتدا یک پنل مدیریت برای سایت شما طراحی می کنند که دمو پنل مدیریت سایت شرکت ما همیشه در دسترس شما است. بعد از آماده سازی نسخه اولیه پنل مدیریت، این سیستم در اختیار شما قرار می گیرد که بتوانید پنل مدیریت را تست کنید. و نظرات خود را در رابطه با سیستم آن به ما اعلام کنید.

در زمانی که شما مشغول تست پنل مدیریت سایت هستید. ما قالب سایت را که به کد تبدیل شده است بر روی نرم افزار سایت نصب میکنیم تا همه چیز آماده بهره برداری باشد.